Novosti

Gradonačelnik Ganić upriličio prijem za 12 učenika generacije iz Visokog

U Gradskoj upravi Visoko danas je upriličen svečani prijem za 12 učenika generacije osnovnih i srednjih škola s područja grada za školsku 2025/2026. godinu.

Tokom prijema gradonačelnik Visokog Mirza Ganić čestitao je učenicima na ostvarenim rezultatima, ističući da su trud, rad i znanje ključni faktori uspjeha.

“Od srca vam čestitam na ostvarenom uspjehu i ponosan sam na omladinu Visokog. Znanje je moć i onaj ko ga posjeduje ima priliku ostvariti šta god poželi. Trud i rad se uvijek na kraju isplate, a vama želim da nastavite koračati putem uspjeha, te da budete hrabri i istrajni kako biste svoj grad opet učinili ponosnim”, poručio je Ganić.

Kao znak priznanja za postignute rezultate, svim učenicima generacije uručeni su novčani pokloni.

Iz Gradske uprave učenicima su upućene čestitke uz želje za mnogo uspjeha u daljem školovanju, akademskom usavršavanju i životu.

(Stipendije.ba / Foto: Grad Visoko