Načelnik Općine Vitez Boris Marjanović danas je u velikoj dvorani Općine upriličio svečani prijem za 31 učenika generacije osnovnih i srednjih škola s područja općine. Među njima je 21 učenik iz osnovnih škola i 10 iz srednjih škola.
“Vaš uspjeh rezultat je predanog rada, odricanja i ustrajnosti. Općina Vitez prepoznaje i cijeni vaše napore te će i dalje nastaviti podupirati obrazovanje i izvrsnost”, poručio je načelnik Marjanović.
Načelnik Marjanović poželio je učenicima mnogo uspjeha u nastavku školovanja te ih pozvao da nastave težiti najvišim ciljevima i razvijati svoje potencijale na dobrobit sebe, svojih porodica i lokalne zajednice.
Prijemu su, uz načelnika, prisustvovali i predsjednik Općinskog vijeća Nerman Ramić te pomoćnica načelnika za društvene djelatnosti Marija Grabovac, koji su čestitali učenicima i uručili prigodne darove kao znak priznanja za trud i izvrsnost.
(Stipendije.ba / Foto: Općina Vitez)
